Filtruj według

Rok wydania

Rok wydania

Śledź nas

Aktywne filtry

4.9 42

Sabrina Wydanie Specjalne 2/2018

Nigdy nie jest za późno, aby zacząć szydełkować. I właśnie z myślą o początkujących miłośnikach robótek ręcznych powstał najnowszy numer „Sabriny Wydanie Specjalne”. Magazyn dzieli się na dwie części. Pierwszą tworzy 15 modeli ułożonych od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Przy każdym projekcie oprócz dokładnego opisu wykonania i zdjęcia gotowej rzeczy znajdują się informacje o potrzebnych materiałach oraz umiejętnościach koniecznych do przerobienia robótki. Aby zrobić wybrany model, wystarczy zajrzeć do drugiej części magazynu. Tam zamieszczono rysunki i opisy przerabiania konkretnych oczek oraz informacje, które przydadzą się na każdym etapie szydełkowania i to nie tylko projektów opisanych w tym zeszycie.

Zobacz produkt
4.9 42

Mała Diana Extra 3/2015

Oto najbardziej aktualny kurs szydełkowania dla wszystkich, którzy chcą poznać podstawowe pojęcia, oczka i nauczyć się szydełkować, a także dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie techniki siatkowej, wykonywania motywów, łączenia ich, a także szydełkowania techniką tunezyjską. Oto doskonały samouczek! Szydełkowanie jest proste, co pokazujemy na obrazkach, zdjęciach i opisujemy krok po kroku. Początek robótki, oczka łańcuszka, słupki, kratki pełne i puste, dodawanie i zamykanie kratek, rodzaje siatek, motywy i wypełnienia, przerabianie techniką tunezyjską – to wszystko nie będzie już dla was tajemnicą!

Zobacz produkt
4.9 42

Mała Diana Extra 1/2014

Doskonała wiadomość dla wszystkich naszych czytelników, którzy pragną poznać tajniki szydełkowania: Mała Diana Extra to kompendium tej sztuki. Ilustrowany kurs wprowadzi was w czytanie schematów, wykonanie podstawowych oczek, przerabianie w okrążeniach i wszystko, czego potrzebujecie, by samodzielnie zrobić dzianiny. Mamy też kilka wzorów i ich dokładne opisy: torbę na ramię,  swetry patchworkowe  i z melanżu, poduszki, bikini i wiele innych.

Zobacz produkt