Filtruj według

Rok wydania

Rok wydania

Śledź nas

Aktywne filtry

4.9 42

Papierowa Kraina 42/2022

Wielkanoc tuż, tuż: zajączki mają mnóstwo pracy, a owieczki beztrosko brykają po podwórku, ale każdy ma swój wkład w przygotowanie świąt. Śliczne wielkanocne dekoracje są już prawie gotowe: po prostu wypchnij motywy z arkusza i złóż. Teraz ozdób nimi stół, zawieś w oknie, a kolorowe zawieszki przymocuj do prezentów. Na koniec włóż pisanki do kwiatowego koszyka, a przed domkiem ustaw rodzinę zajączków.

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 18/2015

Zimowe i świąteczne dekoracje dla najmłodszych. Wystarczy wypchnąć z arkuszy kolorowe obrazki i gotowe! W taki oto prosty sposób powstaje kalendarz adwentowy, a także ramka na zdjęcie, wesołe zawieszki i figurki do zabawy. Wśród motywów znajdziecie Świętego Mikołaja, zimowe miasteczko, słodkie aniołki, uśmiechnięte bałwanki i renifery.

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 14/2014

Doskonała zabawa dla najmłodszych – bez wycinania, bez klejenia! Wystarczy wypchnąć z arkuszy kolorowe obrazki i gotowe! W niniejszym zeszycie dzieci znajdą dekoracje w sam raz do wypełnienia drobnymi upominkami: świąteczny but i Świętego Mikołaja z wielkim workiem. Będą też zawieszki na upominki ze słodkimi reniferami, dekoracyjny wianek idealny do zawieszenia w dziecięcym pokoju, świątecznie przystrojony domek i wesołe figurki: Święty Mikołaj wśród leśnych zwierzątek, uśmiechnięte aniołki na sankach i tańczące bałwanki. Figurki spełnią się w roli dekoracji stołu, mogą też posłużyć do zaaranżowania dekoracyjnej scenki na zimowym parapecie i co najważniejsze – idealnie nadają się do zabawy!

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 9/2013

Lato w pełni, ale bywa i tak, że dzieci się nudzą i wtedy nie ma nic lepszego niż zeszyt papierowych figurek do wypchnięcia i do zabawy! Niniejszy jest przeznaczony przede wszystkim dla miłośników koni i jazdy konnej, chociaż nie tylko. Na ośmiu planszach znajdą oni także figurki laleczek oraz kilka zestawów ubranek, tak by mogli się bawić w ich ubieranie i przebieranie.  Mają oni także do dyspozycji zaprzęg konny, zabawy na torze przeszkód i w stadninie. Miłej zabawy!

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 8/2013

Zeszyt papierowych kolorowych obrazków. Możecie zbudować swoje własne zoo, aby nawet w pochmurne dni patrzeć na dzikie, egzotyczne zwierzęta. Papierowe dekoracje są dziecinnie proste do wykonania! Wypychamy, zaginamy i składamy – gotowe! Rodzina lwów na wybiegu, tańczące delfiny, słonica z małym, małpi gaj, polarne niedźwiedzie, wesoła ciężarówka do przewozu zwierząt, pandy i żyrafy w zagrodach – to wszystko możesz mieć w swoim domu!

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 7/2013

Oto świetny prezent dla dziewczynek. Papierowe ubieranki! Bez klejenia, bez wycinania. Zeszyt z popularnej serii, spełniający marzenia małych dziewczynek o ubieraniu lalek, przebieraniu w barwne stroje, zakładaniu dodatków, zwierzątkach, grach i zabawach. Dzięki łatwym w wykonaniu tekturowym dekoracjom samodzielnie stworzysz swój własny świat pełen fantazji.

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 6/2013

W kalendarzu mamy luty, ale klimat się zmienia, zatem za oknem pogoda raczej wiosenna. Co prawda do świąt wielkanocnych jeszcze daleko, ale czas szybko płynie i ani się obejrzycie, a nadejdzie Wielkanoc. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowy zeszyt pełen tekturowych dekoracji – na ośmiu planszach wielkanocne motywy. Wystarczy wypchnąć figurki i ustawić je na specjalnie przygotowanych podstawkach. Nie musicie używać kleju ani nożyczek, a zatem dzieci z niewielką tylko pomocą dorosłych same mogą wykonać koszyczek, domek rodziny zajączków, pisanki z kwiatami, dekorację stołu, zajączka na trawie, oryginalne osłonki na kubeczki do jajek, a także łąkę z wesołymi zwierzątkami.

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 5/2012

Przedświąteczna zabawa dla najmłodszych. Nie potrzeba ani nożyczek, ani kleju! Wystarczy wypchnąć z arkuszy kolorowe figurki i obrazki, złożyć i …gotowe! Lampionik z motywem zimowego miasteczka, kalendarz adwentowy z krzątającymi się po kuchni aniołami, świąteczny wianek na drzwi, wesołe bałwanki, uśmiechnięci Eskimosi i niedźwiadki polarne, Święty Mikołaj z worem pełnym prezentów – wszystko gotowe w mgnieniu oka!

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 4/2012

Zabawy w stadninie: stajnia, siodłanie konia, strój dżokejki – 61 części do samodzielnego wypchnięcia, złożenia i świetnej zabawy. Bez klejenia! Małe dziewczynki bardzo lubią konie i jazdę konną, a także wszelkie związane z tym akcesoria: strój do konnej jazdy, nagrody w formie kotylionów, pielęgowanie koni, ustawianie toru przeszkód i wiele innych. Teraz mogą robić to w domu i z przyjaciółką, doskonale się przy tym bawić, a tekturowe dekoracje wykorzystywać wielokrotnie. Ubieranie lalek: która dziewczynka tego nie lubi! W zeszycie tekturowe stroje, które nakładamy na tekturowe lalki.

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 2/2012

Papierowe laleczki i zwierzątka, garderoba i całe mnóstwo akcesoriów (w sumie ponad 100 części!)  – wszystko bez wycinania i bez klejenia! Części wystarczy wypchnąć z arkuszy, pozaginać i …gotowe! W „Papierowej Krainie” spotkasz Anię i Kasię i przeżyjesz z nimi wiele ciekawych przygód: na plaży, na placu zabaw czy w bajkowym królestwie wróżek. Będziecie razem jeździć konno, udacie się na bal lub spędzicie miłe chwile w domowym zaciszu, rysując i bawiąc się z Waszymi pupilami – Mruczkiem i Reksem. Przebieraj dziewczynki, wymieniaj akcesoria, zabawki i zwierzątka. A jeśli i Ciebie najdzie ochota na przebieranki, załóż sobie na głowę jedną z dwóch zamieszczonych w zeszycie koron. Drugą możesz podarować przyjaciółce!

Zobacz produkt