Śledź nas

Papierowa Kraina 12 products.

Wyświetlanie 1-12 z 12 elementów

Aktywne filtry

4.9 42

Papierowa Kraina 15/2015

Nie potrzebujesz ani nożyczek, ani kleju! Wystarczy, że wypchniesz obrazki, pozaginasz, poskładasz… i już możesz bawić się do woli! Figurki doskonale sprawdzą się również w roli wielkanocnych dekoracji. W niniejszym zeszycie znajdziesz wielkanocną szkółkę z gromadką uczniów, wielkanocne koszyczki z zajączkami, kwiatowe kubeczki na jajka, kapturki na jajka w kształcie wesołych kurczaczków, kolorową podstawkę na pisanki czy też uśmiechnięte biedronki i motylki – w sam raz do zawieszenia na wielkanocnym bukiecie z bazi!

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 17/2015

Wakacje w pełni, piękna pogoda, ale zawsze przecież znajdzie się chwila, by pobawić się modą. Papierowa Kraina 17/2015 to wspaniała zabawa i 99 kreacji z bogatej kolekcji na każdy dzień! Dziewczynki lubią ubierać i przebierać swoje lalki, a dzięki temu zeszytowi będą mogły rozwijać swoją pomysłowość. Wystarczy wypchnąć części, złożyć je, zmieniać laleczkom stroje i dodatki, a przy tym świetnie się bawić. Nie musicie nic wycinać ani kleić! W zeszycie znajdziecie też kilka kreacji do samodzielnego pomalowania: chwyćcie za kolorowe kredki i flamastry i zostańcie prawdziwymi projektantkami!

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 19/2015

Przedświąteczny czas oznacza szykowanie bożonarodzeniowych upominków i świątecznych dekoracji. Dzięki świątecznemu wydaniu Papierowej Krainy w pakowaniu upominków i w dekorowaniu udział mogą wziąć najmłodsi domownicy. Papierowa Kraina to kolekcja gotowych do wypchnięcia obrazków – nie potrzeba przy nich ani nożyczek, ani kleju. Obrazki wypychamy, składamy lub nawlekamy na wstążeczki… gotowe! W tym wydaniu czekają na najmłodszych urocze motywy ze zwierzątkami. Są wśród nich pudełka i torebki na podarunki oraz zawieszki do podpisania i przywiązania do upominków. Są też kolorowe motywy do powieszenia na choince i wolno stojąca papierowa choinka.

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 20/2016

Wielkanocne dekoracje dla najmłodszych dzieci – ta pozycja z pewnością je zaciekawi! Przestrzenne i bajecznie kolorowe papierowe ozdoby. Ich wykonanie jest dziecinnie proste: wystarczy wypchnąć poszczególne obrazki, a następnie je poskładać i juź powstają wielobarwne dekoracje oraz figurki. Zajączki na przejażdżce samochodowej, koszyczek na wielkanocne pisanki, kolorowy łańcuch ze zwierzątek, kubeczki na jajka, kurczątka, zawieszki do świątecznych upominków,

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 41/2020

Wystarczy wypchnąć motywy z arkuszy, pozaginać zakładki… i już można się bawić, ozdabiać prezenty, szykować stroiki z reniferem i Mikołajem albo ustawić figurki w szopce. Jest tu kalendarz adwentowy z otwieranymi okienkami, przez które można oglądać, co robią nasze ulubione aniołki: czy pieką ciasteczka, czy właśnie walą w bębny, trenując przed koncertem. A może uda się zobaczyć, jak Mikołaj zsuwa się po linie z worem pełnym prezentów?

W trymiga zrobisz dekoracje i stworzysz świąteczny klimat w domu, a będzie przy tym mnóstwo frajdy i zabawy.

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 24/2017

Zbuduj swoje własne gospodarstwo i baw się do woli papierowymi figurkami. Nuda ci nie grozi, bo w wiejskim gospodarstwie zawsze znajdzie się jakieś zajęcie! Nie będą Ci potrzebne ani nożyczki, ani klej – części wystarczy wypchnąć z arkuszy i gotowe! W ZESTAWIE: • czteroosobowa rodzina • domek z ogródkiem • obora z zagrodą • traktor • narzędzia rolnicze • koń, krowy i prosiaczki • gęsi, kury i kogut • kot i pies

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 25/2017

Rodzinne święta w kurniku nabierają zupełnie innego charakteru. Tutaj gwar i ekscytację odczuwamy już na długo przed Wielkanocą. Najpierw muszą pojawić się jajka, potem kurczaki wykluwają się z pięknie pomalowanych pisanek, a na końcu wesoło bawią w towarzystwie owieczek na łące. Złóżcie kwiatowe koszyczki, wypełnijcie je smakołykami. Zróbcie kubeczki na jajka i koszyk w kształcie domku na wielkanocne zajączki - są już gotowe, wystarczy wypchnąć je z arkusza. Aby naprawdę dobrze się bawić, zorganizujcie pokaz żonglowania w wykonaniu zajączków - zaproście dorosłych, oni też lubią zabawę!

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 27/2017

Zabawy w stadninie: stajnia, siodłanie konia, strój dżokejki – 61 części do samodzielnego wypchnięcia, złożenia i świetnej zabawy. Bez klejenia! Małe dziewczynki bardzo lubią konie i jazdę konną, a także wszelkie związane z tym akcesoria: strój do konnej jazdy, nagrody w formie kotylionów, pielęgnowanie koni, ustawianie toru przeszkód i wiele innych. Teraz mogą robić to w domu i z przyjaciółką, doskonale się przy tym bawić, a tekturowe dekoracje wykorzystywać wielokrotnie. Ubieranie lalek: która dziewczynka tego nie lubi! W zeszycie tekturowe stroje, które nakładamy na tekturowe lalki.

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 33/2019

Osiem arkuszy z wielkanocnymi ozdobami dla najmłodszych. Bez nożyczek, bez kleju – wystarczy tylko wypchnąć i złożyć części, aby wykreować kolorowy świat z kurczaczkami, zajączkami, kurkami i owieczkami. Dzieci  same z łatwością podołają temu zadaniu, a do tego zrobią zawieszki z motylków oraz złożą koszyczki albo łąkę z owieczkami. Udanej zabawy!

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 34/2019

Tematem przewodnim numeru jest jednorożec. Arkusze z atrakcyjnymi motywami są lekko nacięte, dzięki czemu dzieci bez problemu wypchną i złożą papierowe stworzenia wraz z akcesoriami jeździeckimi, księżniczki i ich stroje oraz zamek i kota. Jako dodatek w zeszycie zamieszczono również papierowe ozdoby z wizerunkiem jednorożca do dekoracji stołu. Z takimi akcesoriami można urządzić niezapomniane przyjęcie na cześć bajkowych bohaterów.

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 36/2019

Zabawa jest prosta: wypchnąć obrazek, zagiąć zakładki i ubrać syrenki, tak aby wyglądały jak ósmy cud świata. Z zadaniem poradzą sobie nawet małe dzieci, tym bardziej że do dyspozycji mają aż 52 części, a wśród nich: korony, ogony, tiary, bluzeczki, kokardki, spódniczki – wszystko, czego prawdziwe syrenki potrzebują. Aby opowiedzieć jednak całą historię podwodnej piękności, przydadzą się jeszcze podwodny pałac, ukryta skrzynia ze skarbami, statek i latarnia. Wszystko jest pod ręką. Miłej zabawy!

Zobacz produkt
4.9 42

Papierowa Kraina 38/2019

Tworzenie szopki betlejemskiej to piękna tradycja. Kultywowanie jej z najmłodszymi zacznijcie od najprostszej wersji: wypchnijcie wysztancowane elementy, złóżcie zakładki i włóżcie postaci w odpowiednie miejsca. W prosty sposób, bez kleju i nożyczek, powstanie szopka, Maryja z Dzieciątkiem i Józef. Są też zwierzęta, Trzej Królowie z darami i anioł. Oprócz tego możecie ustawić choinkę z prezentami, mikołaja z worem prezentów (i miejscem na cukierki) oraz miseczkę z bałwankami na słodycze. Na pewno przydadzą się też kolorowe karnety na prezenty.

Zobacz produkt