Folow Us

Diana Robótki 72 products.

Wyświetlanie 1-12 z 72 elementów

Aktywne filtry

4.9 42

Diana Robótki 1/2008

Okrągłe i sześciokątne, z brzegiem łukowym i ząbkowanym, proste i trudne – serwetki na każdy gust. Filetowa zazdrostka z motywem serc, bieżnik z kwiatowym rzędem w środku, melanżowa dekoracja okienna w kształcie kwiatka oraz patchworkowa serweta na tacę – te i inne uczynią mieszkanie bardziej przytulnym. Najciekawsze kształty: rozgwiazdy i fantazyjny też znajdą swoich zwolenników.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki 1/2004

Witamy wszystkich, którzy pasjonują się robótkami szydełkowymi, a także tych, którzy chcą wkroczyć ich piękny świat. Choć robótki szydełkowe są bardzo stare i ich podstawy są niezmienne, to powstają pomysły i kompozycje. We współczesnych serwetkach są pomysły na miarę XXI wieku, choć wiele dzierganych arcydzieł przypomina te, które powstały przed laty..., ale na tym polega ich mistrzostwo!

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki 4/2021

Postanowiliśmy oddać klimat gorących dni, wykorzystując do tego barwy kordonków i starając się utrwalić ulotne wrażenia w taki sposób, który jest nam dostępny: szydełkując. Dlatego w tym numerze znajdziecie serwetki i bieżniki w kwiatki, we wzory geometryczne, z koronką, na bazie tkaninowej serwetki lub wykonane techniką siatki, tak by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Ponadto dla zwolenniczek praktycznych dodatków stroju mamy pojemną torbę z modnej cieniowanej włóczki.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki 6/2012

Dekoracje na Boże Narodzenie mogą mieć różne kolory, ale chyba najbardziej popularna jest tonacja biało-złota i w takiej kolorystyce utrzymane są pomysły zamieszczone w Dianie Robótki. Mamy śnieżnobiałą kulę zawieszoną na wstążce jako dekoracja, duży wybór serwetek oraz bieżników białych lub ze złotym akcentem, ale także w kolorze czerwonym, czerwono-złotym oraz beżowym dla przełamania tradycyjnych barw. Proste i finezyjne rozetki, koronkowe, serwetki obrabiane szydełkowym wzorem – jest w czym wybierać.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki 5/2012

Powoli zapominamy o urlopie i letnich szaleństwach, zaczęła się szkoła, kasztany brązowieją w swoich zielonych skorupkach, czas zatem przygotować jesienne elementy wystroju naszych mieszkań. Jeśli chcemy zaskoczyć gości niebanalną ozdobą stołu, teraz musimy pomyśleć o doborze koloru kordonka do upatrzonej serwetki. Nam najbardziej podoba się barwa terakoty, która świetnie pasuje do jesiennych miechunek, dyń i suchych bukietów. Niektóre nasze pomysły wykonacie w ciągu paru wieczorów, ale inne są bardziej czasochłonne. Przygotowaliśmy też kilka propozycji na swięta Bożego Narodzenia: dla bardziej obowiązkowych i przewidujących czytelników.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki 4/2012

W tym zeszycie ukazujemy piękno szydełkowych robótek na kilkunastu przykładach. Mamy zarówno osłonki na szklanki, bukiety maków i kolorowych kwiatów, jak i duży wybór serwetek w całej gamie barw. Kwadratowa serwetka z rozet, owalna niebieska serwetka, rozeta w kolorze białym, zielony bieżnik z rozetą środkową oraz patchworkowy zestaw z serwetek, które obrabiamy i łączymy pikotkami, serwetki z liśćmi, z pęczkami – to tylko niektóre spośród nich. Ich wykonanie ułatwią zamieszczone przez nas czytelne schematy i dokładne opisy.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki 3/2012

Drogie panie, na szydełku zrobicie nie tylko serwetki czy bieżniki. Przekonacie się o tym, wertując Dianę Robótki. Dekoracja okienna lub też akrylowe jaja w szydełkowej szacie we wzór kwiatów to wspaniałe tego przykłady. Zobaczcie też, jak z kilku serwetek wykonać dzieło lub jak z kulistych rozet powstaje patchworkowa serweta oraz podziwiajcie inne serwetki zamieszczone w tym zeszycie.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki 1/2012

W zeszycie wzory zwracające uwagę swoją urodą. Firaneczkę bistro wykonujemy wzorem siatki i na końcu przerabiamy rombowe szpice. Technika filetowa dominuje w numerze. Ale zachwyćcie się również rozetkową serwetką z białego kordonka czy też ażurowymi cudeńkami, bądź z rozetką w środku, bądź wykończonymi łukową koronką lub pikotkami.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki 6/2013

Wiemy, że nasze czytelniczki z niecierpliwością oczekują każdego zeszytu, aby móc go przeglądać i wybierać interesujące wzory. Teraz też ucieszą się z dużego wyboru bieżników i serwetek: owalnych, stylizowanych na kwiaty, patchworkowych, okrągłych, we wzór ananasowy, z ząbkowym obrzeżem, z motywem gwiazdy, w wachlarze, z pikotkowym brzegiem, ażurowych. Jest także naszywka z żółtego kordonka na poduszkę.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki 5/2013

Wiemy, że to wydanie Diany Robótki bardzo się podoba naszym czytelniczkom. I nic dziwnego, same zobaczcie: okładka jest bardzo interesująca, a zawartość również Was nie rozczaruje. W technice brugijskiej wykonujemy kwiatek i łączymy łukami łańcuszka ze środkową rozetą. Szydełkujemy też brązowe i orzechowe słoneczniki do wazonu, a także serwetkowe trio w kształcie tych popularnych kwiatów. Ciekawostka to koronki: wykonane w staroświeckim stylu (to komplement!), ozdobią pościel, regał, dekolt czy sukienkę. Przygotowaliśmy także pled, poduszki, serwetki biało-żółte, liliowe, błękitne oraz łososiowe.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki 4/2013

Na dworze upał, ale wieczorem jest chłodniej i wtedy, z szydełkiem w ręku, chętnie zajmiemy się Dianą Robótki. A jest w czym wybierać spośród czternastu zamieszczonych przez nas wzorów. Oprócz uroczych serwetek w różne wzory: ananasowe, kwiatowe, koliste, rozetkowe, ażurowe, białych lub też dla odmiany kolorowych, zachęcamy do wykonania świecznika z kordonka o pistacjowej barwie, który możemy skompletować z mniejszą i większą serwetką w tej samej tonacji kolorystycznej.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki 3/2013

Z naszymi propozycjami modnie ozdobisz każde wnętrze. W numerze między innymi komplet z łączonych kwiatków (serwetka, serweta i bieżnik), zielona serweta z obrąbkiem z rozet i łuków z oczek łańcuszka, sześcioboczna serwetka z promienistymi gałązkami, inna we wzór ananasowy, serwetka ze słupków popcorn, serwetki obrabiane koronką, patchworkowa serwetka z dziewięciu motywów, a także coś specjalnego: koszyk z bardzo grubej włóczki, który wykonasz szydełkiem nr 20.

Zobacz produkt