Filtruj według

Rok wydania

Rok wydania

Śledź nas

Aktywne filtry

4.9 42

Sabrina Wydanie Specjalne 4/2017

Teraz już dzierganie nie będzie miało przed Wami tajemnic!Szkoła dziergania, w której znajdziecie informacje o zaawansowanych technikach przerabiania. Jeśłi dotychczas wykonanie serwetek i obrusów na drutach było dla Was niewykonalne, to po wskazówkach z tego wydania stanie się proste! Tak samo będzie z dzierganiem skarpetek (nawet z dziesięcioma palcami!) i różnego rodzaju rękawiczek. W numerze też obrazek wykonany skróconymi rzędami - doskonałe ćwiczenie, zanim zrobicie okrągły karczek, podkrój spodenek czy fantazyjny szal. Przedstawiamy sposoby na zrobienie wzorów z węzłami i przeplotem - co przełożyć na jaki drut i w którą stronę obrócić, by wyszły fantastyczne dziurawe warkocze. W numerze oczywiście informacje pomocnicze: nabieranie oczek, zszywanie brzegów, a także kurs wykonywania dzianiny na młynku.

Zobacz produkt
4.9 42

Sabrina Wydanie Specjalne 4/2016

Wzory to podstawa dzianiny. A jeśli w numerze jest jednocześnie szkoła dziergania od A do Z i pokazany sposób prowadzenia nitki, to mamy komplet potrzebny do stworzenia tego, co chodzi nam po głowie. Zaczynamy prostymi wzorami reliefowymi, przechodzimy do żakardów (fantastyczne bordiury z rombów, stylizowanych kwiatów, jeleni) i wzorów z oczek podnoszonych - nadal musicie umieć przerabiać tylko oczka prawe i lewe! Wiele wzorów zostało opisanych w rzędach i okrążeniach, tak by można je było wykorzystać do zrobienia modnych czapek czy poncho, a wiele ma filmy instruktażowe.

Wzory ażurowe to już majstersztyk, ale z naszą szkołą ich wykonanie okaże się całkiem proste.

W numerze także ciekawostki dotyczące drutów, np. tabela porównawcza wielkości, prezentacja gadżetów potrzebnych przy dzierganiu oraz modele z opisami wykonania.

Zobacz produkt
4.9 42

Sabrina Wydanie Specjalne 3/2013

Zeszyt Sabriny Wydanie Specjalne. To prawdziwa gratka dla początkujących, dla tych spośród was, które nie umieją robić na drutach albo też chciałyby sobie przypomnieć tę umiejętność. Inspirujące, a przy tym nietrudne i modne wzory, łatwo i przystępnie opisane, są w zasięgu ręki. Dzięki nam wykonacie specjalną osłonkę na wazon, dywanik i puf do medytacji, osłonkę na kubek do kawy, lekką chustę, kwiatowe broszki, siatkową torbę, a także dzianiny: swetry ze spuszczonymi oczkami, futrzaną kamizelkę i futurystyczny top.

Zobacz produkt
4.9 42

Sabrina Wydanie Specjalne 4/2012

Dzierganie jest proste! Łatwo się o tym przekonać, przeglądając nasze czasopismo. To zeszyt poświęcony tajnikom i podstawom dziergania. Objaśnienia krok po kroku i kurs obrazkowy od nabrania oczek po zszycie dzianiny, przerabianie oczek prawych, lewych i przekręconych: wszystko, czego potrzebujesz, by wykonać na drutach proste modele, jak szal, ale także zarękawki oraz sweter czy tunikę.

Zobacz produkt