Sabrina Wydanie Specjalne 4/2016

7,90 zł

Wzory to podstawa dzianiny. A jeśli w numerze jest jednocześnie szkoła dziergania od A do Z i pokazany sposób prowadzenia nitki, to mamy komplet potrzebny do stworzenia tego, co chodzi nam po głowie. Zaczynamy prostymi wzorami reliefowymi, przechodzimy do żakardów (fantastyczne bordiury z rombów, stylizowanych kwiatów, jeleni) i wzorów z oczek podnoszonych - nadal musicie umieć przerabiać tylko oczka prawe i lewe! Wiele wzorów zostało opisanych w rzędach i okrążeniach, tak by można je było wykorzystać do zrobienia modnych czapek czy poncho, a wiele ma filmy instruktażowe.

Wzory ażurowe to już majstersztyk, ale z naszą szkołą ich wykonanie okaże się całkiem proste.

W numerze także ciekawostki dotyczące drutów, np. tabela porównawcza wielkości, prezentacja gadżetów potrzebnych przy dzierganiu oraz modele z opisami wykonania.

Sabrina Wydanie Specjalne 4/2016

7,90 zł
Ilość:
Dostawa
Zadaj pytanie

Tylko 8 w magazynie!

Wzory to podstawa dzianiny. A jeśli w numerze jest jednocześnie szkoła dziergania od A do Z i pokazany sposób prowadzenia nitki, to mamy komplet potrzebny do stworzenia tego, co chodzi nam po głowie. Zaczynamy prostymi wzorami reliefowymi, przechodzimy do żakardów (fantastyczne bordiury z rombów, stylizowanych kwiatów, jeleni) i wzorów z oczek podnoszonych - nadal musicie umieć przerabiać tylko oczka prawe i lewe! Wiele wzorów zostało opisanych w rzędach i okrążeniach, tak by można je było wykorzystać do zrobienia modnych czapek czy poncho, a wiele ma filmy instruktażowe.

Wzory ażurowe to już majstersztyk, ale z naszą szkołą ich wykonanie okaże się całkiem proste.

W numerze także ciekawostki dotyczące drutów, np. tabela porównawcza wielkości, prezentacja gadżetów potrzebnych przy dzierganiu oraz modele z opisami wykonania.