Filtruj według

Rok wydania

Rok wydania

Śledź nas

Aktywne filtry

4.9 42

Diana Robótki Extra 2/2018

Artyści od zawsze pragnęli uchwycić ulotne piękno natury, nic więc dziwnego, że wzory na szydełkowane kwiaty cieszą się nieustannym zainteresowaniem. Dlatego dla miłośników ręcznych robótek przygotowaliśmy reedycję „Diany Robótki Extra”, w której znalazły się schematy i dokładne opisy wykonania bukietów na cały rok. Są wiosenne przebiśniegi, forsycje i pierwiosnki, kwitnące latem hortensje, margerytki i słoneczniki, a jesienią – dalie i gladiole. Zrobione na szydełku pęki wystarczy przymocować na plastikowe łodyżki i ułożyć w piękny bukiet.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki Extra 5/2017

Tulipany na obrusie, dalie w wazonie czy serce udekorowane peoniami - tymi wszystkimi kwiatami możemy cieszyć oczy dłużej niż na to pozwala przyroda. Wystarczy, że użyjecie kolorowych kordonków i wyczarujecie  serwetki, bieżniki i plisy ozdobione kwiatami. Jedne modele oddają wiernie urodę margerytek, inne są wariacją na temat rabatek i powstały z pojedynczych rozetek. Jedne są skromne, inne fascynują bogactwem kolorów i kształtów - każdy znajdzie tutaj swój ulubiony model.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki Extra 1/2017

Fuksje, orchidee, margerytki czy nastrurcje mogą zdobić nasze domy przez cały rok. Gerbery, miechunki i owoce dzikiej róży nie są zarezerwowane tylko na jesienne dni. Żółte goździki, niebieskie hortensje, klematisy i dzwoneczki - bogactwo form i kolorów, które może cieszyć oko przez cały rok! To wszystko znajdziecie w Dianie Robótki Extra - kazdy model z opisem i kolorowym schematem.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki Extra 2/2016

Czytelniczki od dawna dopytują się o zeszyt poświęcony wykonywaniu szydełkowych kwiatów, który właśnie trafił do sprzedaży. Z pewnością to wydanie nie zawiedzie ich oczekiwań! Nie tylko kwiaty, ale także ozdoby oraz dekoracje: najnowsza Diana Robótki Extra to kopalnia nowych pomysłów! Czapki, szale, wachlarz i komplet biżuterii, ale także elementy wystroju wnętrza: dywaniki, poduszki, girlandy, obrazek na ścianę czy też wieniec na drzwi. Kwiaty szydełkujemy i naszywamy na spódnicę czy chociażby na cholewki butów, wykonujemy sizalowe osłonki na doniczki i zdobimy je girlandami.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Robótki Extra 2/2015

Nastrojowe bukiety, świeże kompozycje kolorystyczne, rozmaite kształty kwiatów – to wszystko pomoże wam udekorować mieszkanie i przygotować oryginalny, niepowtarzalny prezent na Dzień Matki. Nie zwlekajcie więc i od razu zabierzcie się do pracy: słodkie margerytki, piwonie, tulipany, hortensje czy dzwonki już w ciągu kilku dni pomogą Wam zmienić wystrój mieszkania. Niektóre z naszych kwiatowych kompozycji możecie wykorzystać do przystrojenia sukienki, torebki, zasłon czy letnich pantofelków.

Zobacz produkt