Filtruj według

Rok wydania

Rok wydania

Śledź nas

Aktywne filtry

4.9 42

Hobby Extra 2/2017

Jak zrobić dekoracje muffinek na przyjęcie? Jak szybko stać się armatorem katamaranu? Czy rybki z rafy koralowej mogą zamieszkać w M3? Czy tygrys i lew polubią się z liskiem i pawiami? Na te i inne pytania szybko znajdziecie odpowiedzi, składając zabawki z papieru. Część z nich to łatwe origami z rysunkowymi instrukcjami składania, na inne modele wystarczy złożyć papier w harmonijkę, a z kartonu wyciąć dodatkowe części.

Zobacz produkt
4.9 42

Hobby Extra 2/2018

Jak jednocześnie pobudzić u dziecka wyobraźnię, rozwinąć jego zdolności manualne i wyćwiczyć cierpliwość? Odpowiedź jest prosta: zachęcając do wykonywania ozdób i zabawek z papieru. Zginając papier jak w origami oraz nacinając go i sklejając w umiejętny sposób, dzieci samodzielnie mogą stworzyć swój bajkowy świat: rodzinę lisków, sowy czy ogromnego wycieczkowca. Własnoręcznie zrobiony samolot może wygrać podwórkowe zawody, pociąg – przewieźć tony słodyczy z jednego pokoju do drugiego, a księżniczka i rycerz opowiedzieć przygody z kraju zza siedmiu mórz. Będzie to tym łatwiejsze, że do każdego modelu przygotowaliśmy szczegółowy opis jego wykonania, schematy ilustrujące sposób zaginania papieru oraz wzory potrzebnych elementów do skopiowania. Przy każdej zabawce oznaczono też stopień trudności, dzięki czemu łatwiej ocenić, który model dziecko będzie w stanie wykonać samodzielnie.

Zobacz produkt
4.9 42

Diana Wydanie Specjalne 2/2018

Origami, japońska sztuka składania papieru, nie tylko ma moc symbolicznego wyrażania życzeń, rozwijania wyobraźni geometrycznej i inspirowania inżynierów, ono przede wszystkim – relaksuje. Aby niczym nie zakłócić zabawy, w zeszycie znalazły się zdjęcia modeli, schematy oraz szczegółowe opisy kolejnych etapów wykonywania origami. Czy zrobicie więc żurawia, motylki na ścianę lub na abażur z papieru, bukiety pełne kwiatów, kwitnące kaktusy, gwiazdki, choinki, czy zawieszki – składanie, rozkładanie, dociskanie i rozchylanie papieru sprawi wam prawdziwą przyjemność. A możecie przecież zaskoczyć najbliższych swoimi umiejętnościami i podarować im mały prezent – choćby kwiatki lub muffina – włożony we własnoręcznie pozaginane pudełko.

Zobacz produkt